YAZI GÖNDERMEK İÇİN ANA SAYFADA "YAZI GÖNDER" BUTONUNU TIKLAMANANIZ YETERLİDİR...    AĞAOĞLU EŞKİYALIK A.Ş.


Ağaoğlu eşkıyalık A.Ş.: Toplantı bastı, küfürler yağdırarak site sakinlerini dövdü!

Ali Ağaoğlu, kendisine ait sitede yapılan aidat toplantısını bastı, küfürler yağdırarak, dernek başkanını hastanelik etti. Ağaoğlu saldırı sonrasında siteden helikopterle ayrıldı
RABİA YILMAZ - @rabiaylmaz - rabiayilmaz@birgun.net

17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet skandalında da adı yer alan işadamı Ali Ağaoğlu, kendisine ait sitede yapılan aidat toplantısını bastı, küfürler yağdırarak, dernek başkanına saldırdı. Site sakinlerinin kurduğu derneğe korumalarıyla giden Ağaoğlu, ''Beğenmeyen parasını alsın, çeksin gitsin. İki tane zibidi, o*ospu çocuğu sebeplenecek diye buranın huzurunu bozdurmam. Burada Ağaoğlu yazıyor'' ifadelerini kullandı. Saldırı sonrası siteyi helikopterle terk eden Ağaoğlu hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

40 KORUMAYLA BASKIN
İstanbul Başakşehir'de Ağaoğlu İnşaat'ın yaptığı Ağaoğlu My World Europe sitesinde kurulan My World Europe Site Sakinleri Kalkınma ve Dayanışma Derneği üyeleri bugün yeniden düzenlenmesi ve mevcut yönetimin değişmesi için bir araya geldi. Toplantı haberini alan Ali Ağaoğlu, derneğe 30-40 kişilik bir koruma ordusuyla baskın düzenledi. Kapıyı kırarak içeriye giren Ağaoğlu, dernek başkanı avukat Müslüm Erçetin'e hakaret ederek, saldırdı.

SİNKAFLI KÜFÜR VE SALDIRI
Ağaoğlu, ''Sen sitenin huzurunu mu bozacaksın. O*ospu çocuğu'', "ananı s.keceğim" şeklinde küfürler eşliğinde Erçetin'e yumruklu saldırıda bulunurken, site güvenliği de toplantıdakileri dışarıya çıkardı. Dışarıya çıkarılmasına itiraz ederek, polis çağıracağını söyleyen bir site sakinine güvenlik görevlisinin cevabı ''Çağırın. Polisler dışarıda bekliyor'' oldu.

'DAYAK YEMEK İÇİN Mİ ÇAĞIRDI'
Ali Ağaoğlu içeride bulunduğu süre zarfında içeriye kimseyi almayan güvenlik görevlisinin, site sakinlerine, ''Dernek başkanı Müslüm bey çağırdı, Ali bey de geldi'' yanıtını verdi. Bunun üzerine site sakinleri ''Biz burada ev sahibiyiz. Nasıl böyle bir şey yapabilirsiniz. Müslüm bey Ali beyi dayak demek için mi çağırdı'' sözleriyle tepkilerini dile getirdi.

'HUZURU BOZDURMAM'
Site sakinleri saldırıyı cep telefonuyla görüntüledi. Görüntülerde Ağaoğlu, Ertekin'e ''Sen sitenin huzurunu mu bozacaksın. O*ospu cocuğu'' diyerek hakaretlerine uzun bir süre devam ediyor. Hakaretlerini ve saldırılarını sonlandıran Ağaoğlu içeriden çıktıktan sonra da çevredeki site sakinlerine ''Beğenmeyen parasını alsın, çeksin gitsin. Buranın huzurunu kimseye bozdurmam. İki tane zibidi, o*ospu çocuğu sebeplenecek diye buranın huzurunu bozdurmam. Burada Ağaoğlu yazıyor'' ifadelerini kullanıyor.

ŞİKAYETÇİ OLDU
Saldırı sonrası site sakinleri tarafından hastaneye götürülen Av. Erçetin, Başakşehir Polis Merkezi Amirliği'ne giderek şikyetçi oldu. Av. Erçetin ifadesinde Ağaoğlu'nun geçen yıl da benzer bir saldırıda bulunduğunu ve bu nedenle yanına hemen gitmediğini belirterek, ''Sabah saatlerinde dernek ofisine geçtim. Burada on kişiye yakın site sakini vardı. 5 dakika geçti ki, 30-40 kişilik kalabalık bir grup geldi ve kapıya tekme vurarak içeri girdiler. Ağaoğlu başlarındaydı. Ben 'Hoşgeldiniz Ali bey' dedim. Ağaoğlu bana hitaben, 'Sen misin o ib*e' dedi. Ben yanımdaki arkadaşlara dönerek, 'Şahit misiniz arkadaşlar' dedim. Bunun üzerine Ağaoğlu yine bana hitaben, 'Ananı da s*keceğim, buna da şahit olsunlar' dedi. Sonra da üzerime gelerek yüzümün sağ tarafına yumruk attı. Bana hitaben 'Öleceksin' dedi'' diye konuştu.

'DERNEĞİ DE DAĞITTI'
Ağaoğlu ile birlikte korumalarının da saldırısına uğradığını ifade eden Av. Erçetin derneğin de dağıtıldığını, eşyalara zarar verildiğini ve ''S*ktrin gidin, artık derneğiniz yok'' denilerek derneğe kilit vurulduğunu söyledi.

http://www.birgun.net/news/view/agaoglu-eskiyalik-as-toplanti-basti-kufurler-yagdirarak-site-sakinlerini-dovdu/16684


 • What GM's layoffs reveal about the digitalization of the auto industry
  16/12/2018
  ABD'de otomotiv endüstrisinde yaşanan işten çıkarmalar meslek insanlarından beklenen>>

 • HADİ LAN! SANA MI SORUCAM...
  30/09/2017
  Sağlık Bakanı açık oy kullandı Uyarılara sert tepki gösterdi KÜFÜR ETTİ...Anayasa >>

 • BUNU KİM KONUŞTURUYOR?
  17/07/2017
  SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ OLDUĞU AÇIKÇA BİLİNEN, GAZETE HABERİNDE DAHİ ÖYLE BİLDİRİLEN BUNA KİM,>>

 • CHP'Lİ VEKİL HAKKINDA 'LAİKLİK BİLDİRİSİ' DAĞITTIĞI GEREKÇESİYLE FEZLEKE
  05/07/2017
  CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı hakkında, geçen yıl dağıttığı "Laikliği Kazanacağız">>

 • YALLAH ARABİSTAN'A
  01/07/2017
  http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/ulkedeki-adaletsizligin-nedenini-acikliyor>>

 • AKP Yöneticisinden Kılıçdaroğlu'na Tekbirli Ölüm Tehdidi
  22.06.2017
  İzmir Karabağlar Belediyesi AKP'li meclis üyesi Emrullah Kavuz, bir video yayınlayarak,>>

 • UYUŞTURUCU SATICISI DİYE HEMEN DAMGALADILAR...
  23/06/2017
  Uyuşturucu satıcısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan 'Enayi' dövmeli adam konuştu. >>

 • ADANA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, ŞEHRİN SOKAKLARINDAKİ AKSİYONU EKRANLARA TAŞIYOR: ''MOBESE 01'' YAKINDA NETFLİX'DE...
  19/06/2017
  Aksiyon ve macera dolu sokaklarıyla ünlü Adana'da Emniyet Müdürlüğü önemli bir projeye>>

 • DİYANETTEN "Haram yolla elde edilen kazançla yapılan hac geçerli midir" SORUSUNA ŞAŞIRTAN CEVAP
  02 Haziran 2017 Cuma
  Aşağıda ayrıntılarını okuyacağınız haber benim açımdan çok aydınlatıcı oldu. Diyanet>>

Devam >>