YAZI GÖNDERMEK İÇİN ANA SAYFADA "YAZI GÖNDER" BUTONUNU TIKLAMANANIZ YETERLİDİR...    KAYSERİ BELEDİYESİNDE DEV PROJELER İÇİN DEV ADIMLAR


Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli projeleri arasında yer alan raylı sistem, Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi ile Anadolu Harikalar Diyarı Projeleri için Nisan ayı içerisinde ihaleler gerçekleştirilecek.

 

 
İlk ihale Kayseri'de toplu taşımada çığır açan Kayseray için yapılacak. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı, 2. ve 3. aşama raylı taşıma sistemleri ve mevcut depo sahasında yeni hatlar inşaatı için ihale gerçekleştirecek.

 

 

7 Nisan 2011 Perşembe günü saat 15.00'de Büyükşehir Belediyesi İhale Odası'nda gerçekleştirilecek ihale, 2. ve 3. etap güzergâhlarındaki her türlü altyapı ve üst yapı, imalat, tesisat ve montaj işlerini kapsayacak.

 

 

20 NİSAN'DA İKİ İHALE BİRDEN

 

 

İkinci ihale, Kayseri'ye yeni bir renk katacak ve Kayseri'de sosyal hayatı canlandıracak mega proje Anadolu Harikalar Diyarı için yapılacak.

 

 

20 Nisan Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi İhale Salonu'nda saat 09.30'daki ihale, Anadolu Harikalar diyarı içerisindeki yol, otopark ve spor tesisleri alanlarına zemin iyileştirmesi yapılması için gerçekleştirilecek.

 

 

İhaleye katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Büyükşehir Belediyesi 318 Nolu İhale Odası adresine elden teslim edilebilecekleri gibi aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.

 

 

Erciyes Kış sporları ve Turizm Merkezi Projesi ile Kayseri'yi kış turizminin merkezi yapmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, intifa hakkı belediyeye ait 5 katlı eski otelin yıkılması ve bina enkazının satışı için ihale gerçekleştirecek.

 

 

Belediye Encümen Salonu'nda 20 Nisan Çarşamba günü yapılacak ihale, saat 14.00'de başlayacak. İştirakçilerin ihaleye katılabilmesi için hurdalık işi ile iştirak ettiğine dair belge getirmeleri zorunlu olacak.

 

 

70 bin lira muhammen bedelle gerçekleştirilecek ihaleye katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin, 20 Nisan Çarşamba günü saat 13.30'a kadar Gelir Şube Müdürlüğü'ne müracaat etmeleri gerekecek.

 

 

ERCİYES PROJESİ TAM GAZ

 

 

25 Nisan Pazartesi günü de Erciyes Master Projesi kapsamında Erciyes Dağı'na kayak pistleri, yapay gölet ile pistlerde koruma ve yönlendirme işleri yapılması için ihale yapılacak.

 

 

Büyükşehir Belediyesi İhale Salonu'nda saat 09.30'da ihaleye katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Büyükşehir Belediyesi 318 Nolu İhale Odası adresine elden teslim edilebilecekleri gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.


 • What GM's layoffs reveal about the digitalization of the auto industry
  16/12/2018
  ABD'de otomotiv endüstrisinde yaşanan işten çıkarmalar meslek insanlarından beklenen>>

 • HADİ LAN! SANA MI SORUCAM...
  30/09/2017
  Sağlık Bakanı açık oy kullandı Uyarılara sert tepki gösterdi KÜFÜR ETTİ...Anayasa >>

 • BUNU KİM KONUŞTURUYOR?
  17/07/2017
  SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ OLDUĞU AÇIKÇA BİLİNEN, GAZETE HABERİNDE DAHİ ÖYLE BİLDİRİLEN BUNA KİM,>>

 • CHP'Lİ VEKİL HAKKINDA 'LAİKLİK BİLDİRİSİ' DAĞITTIĞI GEREKÇESİYLE FEZLEKE
  05/07/2017
  CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı hakkında, geçen yıl dağıttığı "Laikliği Kazanacağız">>

 • YALLAH ARABİSTAN'A
  01/07/2017
  http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/ulkedeki-adaletsizligin-nedenini-acikliyor>>

 • AKP Yöneticisinden Kılıçdaroğlu'na Tekbirli Ölüm Tehdidi
  22.06.2017
  İzmir Karabağlar Belediyesi AKP'li meclis üyesi Emrullah Kavuz, bir video yayınlayarak,>>

 • UYUŞTURUCU SATICISI DİYE HEMEN DAMGALADILAR...
  23/06/2017
  Uyuşturucu satıcısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan 'Enayi' dövmeli adam konuştu. >>

 • ADANA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, ŞEHRİN SOKAKLARINDAKİ AKSİYONU EKRANLARA TAŞIYOR: ''MOBESE 01'' YAKINDA NETFLİX'DE...
  19/06/2017
  Aksiyon ve macera dolu sokaklarıyla ünlü Adana'da Emniyet Müdürlüğü önemli bir projeye>>

 • DİYANETTEN "Haram yolla elde edilen kazançla yapılan hac geçerli midir" SORUSUNA ŞAŞIRTAN CEVAP
  02 Haziran 2017 Cuma
  Aşağıda ayrıntılarını okuyacağınız haber benim açımdan çok aydınlatıcı oldu. Diyanet>>

Devam >>